На “Металіст” із сумкою – зась

2 Кві, 2015|18:43
fans

Напередодні поєдинку проти донецького “Металурга” керівництво харків’ян вирішило внести певні корективи у заходах безпеки. Зважаючи на побоювання, не дай Боже, моливого теракту, то все виглядає більш ніж логічно.   Ось така заява опублікована на офіційному клубному сайті:

Шановні вболівальники!

Просимо вас звернути увагу на організаційні заходи, які будуть проводитися на матчі “Металіст” – “Металург” (Донецьк), який відбудеться 4 квітня о 14:00 на стадіоні “Металіст”:

1. У день матчу прилегла до стадіону територія буде закрита для руху автотранспорту.

На даному матчі парковки працювати не будуть. Просимо вас утриматися від використання особистого транспорту і використовувати громадський. Приносимо вибачення за незручності.

2. Турнікети будуть відкриті для входу на стадіон за 2 години до початку матчу (з 12:00). Переконливо просимо вас завчасно прибути на стадіон.

3. На даний матч вхід з будь-якими сумками, пакетами, рюкзаками і т.д. – заборонений. Просимо вас з розумінням поставитися до такого заходу та утриматися від прибуття на стадіон із зазначеними предметами.

4. На турнікетах силами співробітників МВС і стюардів буде проводитися особистий огляд глядачів. Просимо вас максимально сприяти цій необхідній мірі безпеки.

5. Після проходження огляду прохання зайняти своє глядацьке місце відповідно до місця, вказаного у квитку або абонементі.

6. Прохання дотримуватися правил поведінки на стадіоні, у разі виникнення будь-яких питань, звертайтеся до стюардів.

Нагадуємо, що на стадіоні ведеться відеоспостереження. Всі порушники будуть притягнуті до відповідальності, передбаченої чинним законодавством.

 

В темі:

Menu Title