На “Металіст” із сумкою – зась

2 Кві, 2015|18:43
fans

Напередодні поєдинку проти донецького “Металурга” керівництво харків’ян вирішило внести певні корективи у заходах безпеки. Зважаючи на побоювання, how to order alli online in europe. не дай Боже, моливого теракту, то все виглядає більш ніж логічно.   Ось така заява опублікована на офіційному клубному сайті:

Шановні вболівальники!

Просимо вас звернути увагу на організаційні заходи, які будуть проводитися на матчі “Металіст” – “Металург” (Донецьк), який відбудеться 4 квітня о 14:00 на стадіоні “Металіст”:

1. У день матчу прилегла до стадіону територія буде закрита для руху автотранспорту.

На даному матчі парковки працювати не будуть. Просимо вас утриматися від використання особистого транспорту і використовувати громадський. Приносимо вибачення за незручності.

2. Турнікети будуть відкриті для входу на стадіон за 2 години до початку матчу (з 12:00). Переконливо просимо вас завчасно прибути на стадіон.

3. На даний матч вхід з будь-якими сумками, пакетами, рюкзаками і т.д. – заборонений. Просимо вас з розумінням поставитися до такого заходу та утриматися від прибуття на стадіон із зазначеними предметами.

4. На турнікетах силами співробітників МВС і стюардів буде проводитися особистий огляд глядачів. Просимо вас максимально сприяти цій необхідній мірі безпеки.

5. Після проходження огляду прохання зайняти своє глядацьке місце відповідно до місця, вказаного у квитку або абонементі.

6. Прохання дотримуватися правил поведінки на стадіоні, у разі виникнення будь-яких питань, звертайтеся до стюардів.

Нагадуємо, що на стадіоні ведеться відеоспостереження. Всі порушники будуть притягнуті до відповідальності, передбаченої чинним законодавством.

 

В темі:

Menu Title