На Суперкубку буде серйозний “шмон”

7 Лип, 2015|11:34
sights_29_Stadium_pic8

На Суперкубку cialis in adelaide. України, який відбудеться 14 липня в Одесі, буде задіяно 1160 силовиків і 400 стюардів.

“Працюємо посилено, навіть по сторонах подивитися ніколи. Заходи безпеки будуть максимально посилені у зв’язку з тим, що ми очікуємо повний стадіон людей. Правоохоронці виділять підвищену кількість співробітників, які братимуть участь у огляді вболівальників та контролювати вхід”, – пояснив директор стадіону Сергій Сиволап і зазначив, що клуб, зі свого боку, збільшить кількість постів охорони та стюардів, а також поліпшить огляд фанів.

“Розраховуємо залучити 350-400 стюардів. Клуб наймає цих людей, проводить навчання. Припинити протиправні дії вони не можуть, завдання стюардів – попередити їх.

Прес-секретар міськ УВС Тетяна Хмельницька додала: “Охороняти порядок в цей день будуть 1160 правоохоронців. Причому залучать не тільки одеських співробітників, але і з районів”.

Адміністрація футбольної арени попереджає, що глядачів матчу очікує більш ретельний огляд, ніж зазвичай. “Будемо використовувати переносні металошукачі та організуємо огляд на двох кордонах: перший – міліцейський, більш візуальний, а другий проведе ліцензована охоронна структура, яка має право оглядати людей. Для жінок обладнують окремі кабінки, адже, як показує практика, для пронесення заборонених предметів, наприклад піротехніки, зазвичай використовують саме дівчат “, – повідомили нам у дирекції.

“З гостями з Донецька та Києва проводитиметься додаткова робота по недопущенню порушень. У цих секторах ми збільшимо кількість стюардів і, можливо, поставимо співробітників міліції”,зазначив Сергій Сиволап.

“Комент від БФ”: мужики, якщо треба пронести фаєра, самі знаєте за скількки гривень, то пишіть :D

Джерело: http://uafootball.segodnya.ua/


Menu Title