Найкращий тренер Бундесліги готується до нового сезону

6 Лип, 2015|20:56
maxresdefault

Український спеціаліст, головний тренер buying levitra online safe. бременського “Вердера” поділився власними очікуваннями та роздумами щодо майбутнього, чергового розіграшу німецького чемпіонату.

“Місяць без футболу – для мене це непросто. Так що я радий знову стати до справи. Мені потрібні позитивні навантаження і стресові ситуації.”

“Зізнаюсь, я вже злегка нервую. Часто я ставлю сам собі такі питання: чи правильно ми робили досі? Чи правильно складено плани? Але я себе добре знаю, так що переконаний: ця нервозність скоро минеться”, – сказав Скрипник.

“Грубо кажучи, ми хочемо зробити наступний крок – це наша мета. Ми хочемо досягти стабільності в чемпіонаті, грати так впевнено і надійно, як ми це робили навесні. Окрім того, хотілось би, щоб наша молодь наблизилася до основи на матчі Бундесліги. Таланти – це наш основний капітал. Юні гравці повинні ще яскравіше проявляти себе, щоб регулярно виходити на поле”, – вважає наставник “Вердера”.

“Мене тішить така амбіційність гравців. Але ми маємо залишатись реалістами – і в першу чергу я, як головний тренер. Перш за все потрібно добре стартувати – краще, ніж торік. А там вже подивимось, куди далі рухатись. Я сам з нетерпінням чекаю на початок чемпіонату, щоб перевірити, як швидко ми досягнемо того рівня, який продемонстрували навесні.”

Нагадаємо, Віктора Скрипника визнано найкращим тренером Бундесліги за підсумками минулого сезону. Наш співвітчизник вже підірвав медіа-простір Німеччини, отримав у подаррунок реп та був бажаним на Туманному Альбіоні.

Коментар БФ: Вітя, жгі!

 


Menu Title