Нащадки гравців “Манчестер Юнайтед” будуть тренуватись в академії “Манчестер…Сіті”

28 Бер, 2015|13:06
223790_dreambox-sat.com

Діти – наше майбутнє. Тому сини Робіна Ван Персі, Філа Невілла і Даррена Флетчера, можливо, стануть зірками “Манчестер Сіті” в майбутньому. Якщо будуть грати не гірше за зіркових татусів.
Колишні гравці “Манчестер Юнайтед” Невілл і Флетчер, а також Ван Персі, який виступає за “червоних дияволів” до цих пір, вирішили, що академія “Сіті” більше підходить для розвитку їх нащадків. Ну і перспективніше майбутнє буде майоріти для їхніх нащадків.

Як повідомляє Daily Mail, залишається лише здогадуватися, чому гравці, що мають такі зв’язки з “Юнайтед”, вирішили віддати своїх синів на виховання іншій клубу з Манчестера.

Можна припустити, що це пов’язано з більш якісними умовами “Сіті” для виховання гравців. Раніше в нинішньому сезоні чемпіони Прем’єр-Ліги відкрили нову базу академії вартістю 200 мільйонів фунтів.

Філософія “Сіті” полягає в тому, що всі вікові online paroxetene supply. групи дотримуються тієї ж стратегії, що і перша команда. Це полегшує дорослішання гравців і сприяє їх адаптації основного складу.

Коментар “БФ”: Арсен Венґер не одобряє цю новину.

В темі:
·

Menu Title