Недвед не знає, що думати про гру Мессі

2 Кві, 2015|11:41
1882126_640px

Хто не знає Недведа? Недведа знають всі. Він повісив бутси на цвях у далекому 2009 році в віці 36-ти років. У 2003 році він взяв «Золотий м’яч» і всі тоді запам’ятали легендарний матч з «Міланом» на «Олд Траффорд». У 1996 році він перейшов з «Спарти» в «Лаціо» і з цією командою в 1999 році обіграв «Мальорку» і взяв «Кубок Кубків». А з 2010 року Недвед входить до Ради Директорів «Ювентуса».

В своєму останньому інтерв’ю mundodeportivo, чеський футболіст на super viagra candian. питання про Мессі заявив:

Це дивовижний футболіст. Я не знаю, що думати, коли дивлюся на гру Мессі. Він буде багато років на високому рівні, але зараз, можливо, у нього найкращий момент у кар’єрі. Він може більше, граючи в футбол, і його гра дивовижна. Це фантастика. Ми бачимо, як весело йому грати у футбол.
Про Луїса Енріке.
Він великий тренер. Мені сподобалася його робота в Римі, незважаючи на важку гру зі «Слованом». «Ромі» тоді довелося важко, але він залишився вірним собі і своїй філософії. Незважаючи на відсутність результату, він добре попрацював там.

Про Поля Поґба.

 

Ми знаємо, що «Барса» та інші великі клуби хочуть його купити, але у нього є контракт з нами. “Ювентус” багато втратив з його травмою. Він гравець високої якості, але ми не станемо плакати. У нас велика лава запасних, щоб його було ким замінити.

Коментар “БФ”: Не знаєш, що думати про гру Мессі – танцюй. Туц-туц-туц.

В темі:

  • http://facebook.com/profile.php?id=100002939240787 Andriy Symko

    коментар БФ- якраз в точку))

Menu Title