Новина дня: Місько прощається з “Карпатами”

15 Січ, 2015|16:14
051

Улюбленець публіки, одіозний півзахисник Михайло Кополовець, знаменитий влучним  (і справедливим!) слівцем, спільно з керівництвом львівських “Карпат” вирішив припинити співпрацю. Тепер Кополовець перебуває у статусі вільного агента та у роздумах продовження футбольної кар’єри.

Принаймні, саме таке формулювання – “за згодою обох сторін”-  дає офіційний сайт львівського клубу. За цей час Михайло зіграв за “Львівських левів” 140 матчів і забив 6 голів. Та навіть попри цю статистику, до останнього, будучи чи то гравцем лави запасних, чи то навіть перебуваючи в оренді, Кополовець був однією з небагатьох світлих постатей у складі “Карпат”. Він був тим футболістом, який не пішов з клубу після того, як команда пішла в круте піке після двох чудових сезонів в Україні та в Європі. І пройшов складний шлях від гравця, який кількома рухами пошивав у дурні Матса Гуммельса, до футболіста, якого “Карпати” віддавали в оренду “Говерлі” та білоруській Бєлшині”. Та нічого не могло його зламати.

Втім, перш за все в моральному плані, ця людина завжди була авторитетом серед вболівальників і журналістів, тим, кому сумні результати “зелено-білих” в останні сезони не були направду байдужими. І у важкі часи він залишався “завжди вірним”.

“Низький уклін фанатам та усім вболівальникам «Карпат». Ваша підтримка була просто фантастичною, а вірність команді – безграничною. Тож залишайтеся cialis online without subscribtion. такими й надалі. Повірте, виходячи на поле, і я, і мої партнери завжди грали не лише за себе, а й за Вас, а також за наш клуб і наше місто. А скандування трибун на мою адресу “Міша! Міша!” я пам’ятатиму все своє життя”.

Такими словами Михайло попрощався з уболівальниками через офіційний сайт клубу. “Брутальний Футбол” разом з фанатами “Карпат” шкодує з приводу цієї новини. Ми щиро сподіваємось, що Михайло Кополовець залишиться в Україні і знайде ще свою гру в одному з чотирнадцяти клубів елітного дивізіону. То каждий буде кулаки за Мішу тримати!

В темі:

Menu Title