“Ґенґам” викликав небачений ажіотаж у Києві

25 Лют, 2015|08:47
583136942571831b1356041b983108ba

Матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги Євроєпи між київським “Динамо” і французьким “Ґенґамом” може зібрати повний НСК “Олімпійський”. Про це розповів віце-президент “Динамо” Олексій Семененко.

semenenko2

“Приємно констатувати, що в Києві давно не було такого квиткового ажіотажу перед єврокубками. У минулу суботу на гру з “Ґенґамом” було реалізовано 16 тисяч квитків, а до вечора 24 лютого продано вже 40 тисяч квитків. Події першого матчу з “Ґенґама” завели не тільки футболістів київського клубу, але і що приємно, наших уболівальників. Так що є всі підстави вважати, що в день матчу буде реалізований останній квиток і “Ґенґам” ми зустрінемо ревучим повним НСК “Олімпійським”, – зазначив Семененко.

Чудова новина напередодні матчу. У зв’язку з цим хочеться окремо подякувати арбітру матчу у Франції Славко Вінчіну, який особливо озлобив гравців “Динамо” й мобілізував київських вболівальників buy real cialis cheap. на матч-відповідь. Є “чуйка”, що його судилище у першому матчі ще позитивно відіб’ється на загальному результаті двобою. Та не будемо “каркати”, дочекаємось завтрашнього вечора.

В темі:

Menu Title