Офіційним символом ЧС-2018 може стати ложка

7 Бер, 2017|10:35
znakcom-1272281-273x164

Став відомий музичний інструмент, який може стати одним із офіційних символів ЧС-2018.

Автор інструменту, художник і майстер по виготовленню російських музичних інструментів з підмосковного міста Електросталь, Рустам Нугманов розповів детальніше про так звані  “ложки перемоги”- цитує слова цього чудо-дизайнера портал Znak.com.

“Кожна країна під час ЧС сприяла поширенню своєї культурної спадщини через популяризацію народної музичної культури та ремісничих цінностей. Під час проведення першостей планети в різні роки у кожної країни був свій національний атрибут вболівальника: в ПАР — вувузели, в США — рукавички, в Кореї – надувні палиці, в Бразилії – каширола.

Читайте також: В Криму розігнали дворовий матч, сприйнявши його за несанкціонований мітинг

У 2011 році почалися перші роботи по аналізу понад 30 національних музичних інструментів Росії для того, щоб знайти найбільш підходящий за кількома критеріями. Серед них — компактність, простота і зручність використання, легкість у виготовленні, історична цінність, універсальність і творча складова.

Робоча назва – “ложки перемоги”. Для простоти і зручності використання було зроблено кріплення — V-подібний тримач. Цей інструмент є символом перемоги, оскільки за формою нагадує латинську букву “V” від слова victoria (лат. – перемога)”, — сказав Нугманов.

Ось як “грають” на thyroxine on line. схожих ложках.


Menu Title