Олександр Алієв: “На місці Мілевського я б дав тренеру брестського “Динамо” в пику”

20 Лип, 2018|22:35
milevskij

Олександр трощити, Олександр ламати.

Артем Мілевський разом з двома іншими лідерами “Динамо” Брест опинився в епіцентрі скандалу, який вийшов далеко за межі Білорусі. З нападником розірвали контракт після дуже сильної суперечки, суть якої залишається незрозумілою. Клуб пов’язує його з порушенням дисципліни, але журналісти говорять про те, що новий 30-річний тренер “Динамо” Брест поскандалив з Мілевським при всій order subutex 8mg. команді.

Колишні гравці команди підтримали Мілевського, який вже шукає новий клуб. Олександр Алієв також зв’язався з Мілею та дізнався суть сканадалу – а потім поділився з журналістами враженнями.

“Він нормально себе почуває. Вчора ми спілкувалися. Після того як я дізнався про цю ситуацію, я подзвонив йому і запитав. У ЗМІ написали, що Артем порушив режим. Він давно говорив, що у нього закінчується контракт. Прийшов молодий тренер, і вони не зійшлися характерами.

Ніякого порушення режиму не було. Я знаю ситуацію. Тренер просто знайшов привід. Я думаю, що з таким підходом він довго не буде працювати. Так ставитися до Мілевського не варто, і говорити такі речі в очі. Був би я на його місці, я б не стримався. Але у Артема витримка краще.

Я дав би в морду, якби мені тренер так сказав. Я не можу розповідати, що саме – якщо Артем захоче, він сам розповість. Я його повністю підтримую. Він у гарному настрої. У нього є менеджер і він буде займатися питанням трансферу. Я думаю, що Артем довго без роботи сидіти не буде”, – заявив Алієв виданню “Сегодня”.

Читайте також: “Треба було викреслити Гюндогана та Озіла зі складу”. Олівер Бірхофф знайшов винних у вильоті Німеччини з ЧС-201

Артем Мілевський у минулому сезоні став найкращим асистентом “Динамо” Брест (7 гольових передач та три голи). Разом з ним команду через конфлікт покидають найкращий бомбардир Павло Савицький та капітан Олександр Гаврилович. До старту “Динамо” Брест в єврокубках – тиждень.


Menu Title