Олександр Денісов: “Вплив ТК “Футбол” на дати проведення матчів? З тим же успіхом Хацкевич міг заявити, що ТК “Футбол” вплинули на вчорашню зливу у Києві”

26 Лип, 2018|18:27
361587

Битва тролів продовжується.

“Динамо” Київ перед матчу проти “Ворскли” почало розвивати тему нерівного розподілу дат проведення матчів – мовляв, їх клуб гратиме у суботу зі “Львовом” на день раніше, ніж “Шахтар”. Олександр Хацкевич пов’язав таку політику з впливом телеканалів “Футбол”, якому належить ініціатива у визначенні дати проведення матчів. Директор телеканалів Олександр Денісов не витримав та накатав тренеру киян відповідь з чітким розкриттям механізму визначення дат та проблеми матчу “Львів” – “Динамо”.

“Календар чемпіонату визначається за кілька тижнів до його початку. Він формується прем’єр-лігою спільно з клубами і buy tri-cor on line pharmacy. трансляторами. “Шахтар” заздалегідь забронював свій домашній матч з “Арсеналом” на неділю (29/07) на 19:30. Також на неділю ми були змушені поставити матч “Маріуполь” – “Десна”, так як “Маріуполь” в четвер (26/07) грає матч кваліфікації Ліги Європи. Всі ці деталі були узгоджені ще до початку чемпіонату.

“Динамо” звернулося в УПЛ з проханням перенести матч, так як вони вважають, що знаходяться в нерівних умовах з “Шахтарем”. Прем’єр-ліга з цим питанням прийшла до нас. Ми пояснили, що технічно не зможемо здійснити трансляцію “Львів” – “Динамо” в неділю, так як в цей день ми вже проводимо 3 матчі й у нас задіяні всі наявні в наявності ПТС.

Прем’єр-ліга прийняла рішення не переносити матч, тим більше, що субота – це базовий день туру і ніякого порушення регламенту немає. Відповідно, ніякого конспірологічного впливу каналів “Футбол” на календар “Динамо” немає. З таким же успіхом Олександр Хацкевич міг заявити, що канали “Футбол” вплинули на вчорашню злива у Києві й відповідно на якість гри “Динамо”, – йдеться у заяві Денісова на офіційному сайті ТК “Футбол”.

Читайте також: Директор УПЛ: “Ми готові до того, що із сезону 2019/2020 в нас буде 16 команд”

Наразі ТК Футбол транслює домашні матчі 9 з 12 клубів УПЛ. На “2+2″ транслюються домашки “Динамо” та “Зорі”, а “Карпати” транслюються телеканалом “ZIK”.


Menu Title