Олександр Денисов заявив, що “Зорі” пообіцяли мільйон доларів за очки з “Шахтарем” та звернувся до КЕЧГ

7 Тра, 2018|11:15
13394156479861

Пішла жара.

Матч 30 туру УПЛ між “Шахтарем” та “Зорею” прийняв вид інформаційної війни ще за тиждень до гри. Спочатку на телеканалах “Футбол” почали розкручувати тему про ніби-то аномальну кількість пенальті, які поставили на користь “Зорі”, за що після поразки 2:1 Юрій Вернидуб порівняв його з Геббельсом:

“Я вже емоційно ні з ким не спілкуюся, особливо з каналами “Футбол 1/2″. Я можу сказати слова, які їх скривдять, але не хочу їх ображати. У минулому столітті під час війни у Адольфа Гітлера рупором виробництва був Йозеф Геббельс. Зараз же канали “Футбол 1/2″ -рупори “Шахтаря”.

Нехай працюють … Я буду спілкуватися тільки з тим транслятором, з яким ми працюємо – “2+2″ – заявив Вернидуб.

Гендиректор ТК “Футбол” Олександр Денісов в ефірі “Великий футбол” відповів Юрію Миколайовичу.

“Після поразки від “гірників” ситуація з Вернидубом виглядає просто. Очки відібрати у “Шахтаря” не вийшло – як наслідок, чемодан з преміальними повернувся назад до Києва. Обличчя Вернидуба після голу Тайсона бачили всі. За нашою інформацією, втрачена вигода рівнялася мільйону доларів, плюс окремо виділялася сума конкретно тренерському штабу “Зорі”.

Друге – не вийшло особисто насолити Фонсеці. До португальця коуч “Зорі” вже давно відчуває якусь патологічну антипатію. Третє – компліменти Вернидуба на адресу президента “Динамо” не спрацювали: Хацкевич встиг зміцніти на посту “Динамо”. І, врешті-решт, виграш “Зорею” бронзових медалей чемпіонату ще під питанням.

І в цей момент у Вернидуба остаточно здають нерви – він звинувачує в своїх невдачах тільки і тільки канали “Футбол 1/2″ і “Шахтар”, опустившись до диких порівнянь з Геббельсом і Гітлером. Звичайно, програвати прикро, а втрачати валізу з преміальними образливо удвічі, але це вже про совість, яку, як сказав Вернидуб, не купиш”, – сказав Денисов в ефірі програми “Великий футбол”.

Читайте також: “Жемчужина” знялася зі змагань у Першій лізі та припинить своє існування

Крім того, Олександр Денісов пообіцяв направити офіційний лист до Комітету етики та чесної гри з проханням проаналізувати висловлювання Вернидуба і його аналогії про нацистських злочинців, давши відповідну оцінку.


Menu Title