Олійник грає за мінімальну зарплату

10 Тра, 2015|11:08
ол

Півзахисник “Вітесса” pfizer viagra discount card. Денис Олійник розповів про умови праці та свій побут в Нідерландах:

 

 

“У легіонера в Нідерландах за законом повинна бути мінімальна зарплата 450 тисяч євро на рік. Це “брудними”. Як зарплату отримую? У євро, звичайно ж! З цим курсом, приїжджаючи в Україну, стаю мільйонером. Хлопці навіть жартують: розміняй сто євро та купи команду другої ліги”, – цитує Дениса сайт телеканалу Футбол.

“Там розмовляю англійською і чудово все розумію, особливо в плані футболу. Тренер у нас розмовляє англійською, оскільки дуже багато гравців з-за кордону. Голандською я знаю пару слів, можу сказати “Дякую”, “Привіт”, “До побачення”. Цього мені вистачає.

В першу чергу моє завдання зараз добре вивчити англійську. Адже це універсальна мова, яку розуміють у багатьох країнах. Коли я вивчу англійську, то, можливо, почну займатися голандською.

Складно було звикнути до менталітету в Нідерландах: там більш спокійне і розмірене життя, ніж в Україні. Більшість магазинів, заправок, супермаркетів працюють до 6, максимум 8. Було таке, що увечері хотів поїхати купити собі щось поїсти, а вже все було зачинено. Люди ведуть трохи інший спосіб життя тут, мені буває навіть нуднувато в Нідерландах.”

Коментар БФ: Кури траву, бро!

В темі:

Menu Title