Переміг “Карпати” та покидає команду

2 Тра, 2015|17:32
037

Завдяки перемозі над “Карпатами” із мінімальним рахунком “Іллічівцю” вдалося покинути зону вильоту. Втім, в унісон із приємнощами, команду вирішив покинути і сам Микола Павлов.

“15 травня я скажу своє рішення по “Іллічівцю”. Але вже можу сказати, що команда буде, очевидно, без мене. У Маріуполі повинна бути команда. Є інфраструктура, поля, яких немає в жодному іншому регіоні. Не знаю, що чекає команду. Дивлячись хто буде керувати клубом. Поки тільки руками водять”, – розповідає тренер ТК “Футбол 1″.

 

Український фахівець, що свого часу добився помітних успіхів із “Ворсклою”, у Маріуполі опинився у 2012 році. З боями та скандалами –  у Полтаві для Павлова знайдуться не тільки слова вдячності, а й непорозуміння та навіть злості. Він відмовився тренувати команду та самовільно підписав угоду із “Іллічівцем”, не виплатив кошти, прописані у контракті у випадку його розриву і тому за новоспеченими підопічними спостерігав з трибун. Це не єдиний скандал, пов’язаний із іменем Павлова – свого тренер сварився із Кварцяним, був невдоволений роздягальнями та натякав, що “зливає” матчі “Шахтареві”.

Мабуть, це традиція така, скажете ви – нещодавній поєдинок завершився із рахунком 2:6 на користь “гірників”. Втім, у маріупольців свої проблеми, адже команда була змушена залишити своє рідне місто. Біда в тому, що у нас так склалося через агресивного сусіда.

У минулому році колектив посів десяту сходинку imodium in quanto fa effetto. у чемпіонаті, у позаминулому розмістився на щабель вище, а у сезоні 2011/2012 зайняв 11 місце. Микола Павлов знав, що повертається фактично у рідні стіни, адже вже колись займався із цими хлопцями. І знову йде.

 

 

 


Menu Title