Перефразовуючи Гамлета, або нас не каратимуть

27 Лют, 2015|02:53
124392

Бути чи не бути?.. А прапор Недоросії був?

Зараз в Інтернеті подібних слухів греблю гати. Ось як коментує інцидент Трибуна, котра вважає, що прихильники “Динамо” сприйняли триколор опонента зовсім по-іншому, абсолютно в інших тонах. Себто, він був повернутий боком і ультрас киян зауважили його за сепаратиського.  Пам’ятаєте щось подібне у матчі проти “Копенґаґена”? Галюциноген очевидно діє і досі: тоді Путін, тепер символіка невизнаної держави, істинні вояки-захисники якої плюндрують нашу землю. Принаймні, таке враження складається за даною версією.  Нічого проти не маємо. Зараз маса інфи провокативного змісту, котра активно опрацьовується. Навіть пан Вацко виклав у власній сторінці у Тwitter опис всього безладу, що коївся за воротами. Ми його вже постили у пабліку.

 

А от очевидно, що нас не каратимуть. Про це розповів прес-аташе gratis viagra probe. “біло-синіх” Олексій Семененко, який натякнув, що представники УЄФА не ввжають щось подібне істотною проблемою. Ну-ну. А футболку-банер з патріотичним написом значить на трибунах розгорнути не можна. Екстремізм по-українськи.

“Щойно закінчилася післяматчева нарада за участю всіх сторін, відповідальних за проведення матчу – тобто представників клубу, стадіону і директора матчу від УЄФА. Спочатку окремо обговорювали цю ситуацію делегати УЄФА. Ми чекали їх як ніколи довго, що виглядало, як погана ознака. Але вони прийшли з посмішками на обличчі і, судячи з усього, інцидент не вважали чимось катастрофічним.

Головна теза директора матчу був наступнною: інцидент неприємний, але він стався на бігових доріжках, за воротами. Найстрашніше в сенсі санкцій – це коли виникає “загроза учасникам матчу”. Тут про це й мови бути не могло, ніхто не вибіг на поле до гравців.

В цілому, те, що трапилося – це великий мінус, але ми попросили представників УЄФА врахувати, що ситуація зараз дуже наелектризована і в країні, і в головах кожної конкретної людини”.

Як бачите, краще справу із “Ґенґамом” не мати і головою думати. Якби то не було, а відповідальність ми несемо спільну. А СаШо неймовірний респект! Справжній капітан!

 


Menu Title