Після сутичок у Миколаєві та Кіровограді, ультрас звернулися до Авакова

28 Сер, 2015|17:23
fcmkh_20150822_10

Ультрас українських команд звернулися до міністра внутрішніх справ Арсена  Авакова з приводу сутичок з міліцією, які трапилися під час 1/16 фіналу Кубка України у Миколаєві та Кіровограді.

“Шановний пане міністр! Знаючи Вашу відкритість, ми, ультрас українських клубів, хочемо поставити кілька запитань, на які Ви можете відповісти в зручній для Вас формі: наприклад, в блозі на Українській Правді на своїй сторінці в Фейсбук або на прес-конференції в УНІАН.

Відсутність відповіді буде сприйнята нами як Ваше особисте схвалення дій, які вчинили Ваші прямі підлеглі.

1) За яких умов співробітники Вашого міністерства мають право входу на територію стадіону і хто дав їм право порушувати встановлену процедуру?

2) Переглянувши відео, чи вважаєте Ви, що робота всіх співробітників міліції на цьому відео відповідає ступеню суспільної небезпеки ситуації?

3) Оцініть ці “твори мистецтва” (дивіться фото з синцями), які залишили Ваші співробітники, з точки зору інструкції по застосуванню спец. засобів. Чи має право співробітник міліції використовувати ПР таким чином?

4) Зі спілкування співробітників міліції між собою нам стало відомо, що багато з них служив у “славнозвісному” підрозділі “Беркут”. Скажіть, хто дав розпорядження залучити саме їх?

5) Якщо ви користуючись у тому числі оперативним відео, а не тільки наданим нами, знайдете порушення з боку Ваших підлеглих, ми б хотіли знати кількість дисциплінарних проваджень, відкритих за цими фактами. Заздалегідь дякуємо за відповідь”, – повідомляється у відкритому листі.

Під зверненням підписалися ультрас “Металіста”, orlistat online. “Карпат”, “Дніпра”, “Чорноморця”, “Динамо”, “Шахтаря”, “Волині”, “Металурга”, “Ворскли”, “Олександрії” і “Сталі”.

Коментар БФ: А.С.А.B.!


Menu Title