Платіні зізнався, що Францію та Бразилію при жеребкуванні ЧС-1998 навмисно розвели по групах так, щоб ті не зустрілись до фіналу

19 Тра, 2018|12:21
crop

Все таємне колись становиться явним.

Більшість вболівальників давно вже навчилася правильно вгадувати ключові моменти при жеребкуваннях великих футбольних турнірів і мало вірить у їх випадковість. Колишній президент УЄФА Мішель Платіні в інтерв’ю виданню France Bleu підтвердив здогадки фанатів – як мінімум, на прикладі домашнього Чемпіонату світу-1998.

Екс-очільник УЄФА розповів, що організатори ЧС-1998 навмисне розвели збірні Франції і Бразилії в сітці так, щоб вони не змогли зустрітися аж до plavix side effects 2012. фіналу. Бразилія, як діючий чемпіон світу, була стандартно посіяна до групи А, натомість Францію помістили в групу С. Обидві команди, вигравши свої групи, не могли зустрітися до фіналу.

“Коли ми складали календар, ми провернули невеликий трюк. Якщо ми займали перше місце в групі, і Бразилія ставала першою в своїй групі, ми не могли зустрітися до фіналу. Ви думаєте, що інші не зробили б цього для свого чемпіонату світу? Фінал Франція – Бразилія був мрією для всіх”, – сказав Платіні.

Платіні на той момент був співголовою оргкомітету чемпіонату світу у Франції. У грудні 2015 року посадовець був відсторонений від будь-якої футбольної діяльності на 8 років. У лютому 2016 року термін дискваліфікації було скорочено до шести років.

Читайте також: Фанати та зірки фіналістів Ліги чемпіонів здають квитки на київський фінал

У вирішальному матчі домашнього турніру французи здобули розгромну перемогу над Бразилією – 3:0.


Menu Title