Поліція нас береже: заарештовано гендиректора “Металіста”

11 Лип, 2015|16:48
stad

Чи хто там? Словом, у нас скандал, про який інформує офіційний сайт харківського “Металіста”.

“10 липня 2015 року співробітники слідчого управління УМВС України в Харківській області без санкції суду вторглися на північну трибуну стадіону “Металіст”, де розташований офіс футбольного клубу і без підстав затримали генерального директора клубу Віктора Згонника, при цьому відмовивши йому у праві конфіденційної зустрічі з адвокатом.

Своїми діями правоохоронці блокували провадження господарської діяльності клубу, порушили вимоги Кримінально-процесуального кодексу України, перешкоджали здійсненню законної адвокатської діяльності, припинивши втручання лише після приїзду представників колегії адвокатів.

ФК “Металіст” заявляє, що в результаті несанкціонованих дій співробітників слідчого управління УМВС України в Харківській області, клуб не зміг повною мірою виконати зобов’язання перед кредиторами, а головною метою “псевдослідчих дій” є зрив підготовки до старту нового футбольного сезону. Клуб розцінює дії правоохоронців як чергову спробу переділу власності з метою рейдерського захоплення футбольного клубу в інтересах третіх осіб.

erection pills buy in store.

Керівництво ФК “Металіст” звернулося до Міністерства внутрішніх справ з вимогою негайно припинити незаконне втручання у фінансово-господарську та спортивну діяльність клубу з боку місцевих правоохоронців.

ФК “Металіст” просить ФФУ і керівництво країни втрутитися в ситуацію, що склалася і припинити спроби політичного переслідування, спрямовані проти футбольного клубу.

Спорт повинен бути поза політикою, а Україна як країна, яка виконує зобов’язання перед УЄФА і ФІФА, повинна забезпечити незалежність спорту і припиняти спроби незаконного та політично вмотивованого втручання правоохоронців у діяльність футбольного клубу”, – йдеться в заяві.

Коментар БФ: Ми повертаємося в “ліхіє врємєна дев’яностих”!


Menu Title