“Порту” підозрюється в участі у договірному матчі

1 Бер, 2018|12:26
gun__1220359009_profile_fcporto

Все дуже серйозно.

Прокуратура міста Ешторіл відкрила справу по матчу 18-го туру чемпіонату Португалії між місцевою однойменною командою та “Порту”, ​​який відбувся 16 січня. Про це повідомляє видання Tribuna Expresso.

Перший тайм господарі виграли з рахунком 1:0, але матч довелося припинити через проблеми з безпекою на стадіоні: на трибуні були знайдені тріщини, і тому вболівальників довелося евакуювати. Другий тайм вирішили дограти наступного дня.

Співробітників прокуратури занепокоїла одна обставина, шо передувала другому тайму.  За кілька годин до його початку на рахунок головного спонсора “Ешторіла” – компанії Traffic – надійшло 730 тисяч євро, після чого “Порту” виграв з рахунком 3:1. У правоохоронних органів Португалії виникла підозра у договірному характері даного матчу, адже перед грою представники клубів зустрічалися в одному з готелів Ліссабону (до якого не мають відношення обидва клуби).

Читайте також: Дублі “Реала” та “Барселони” підозрюються у договірняках

Якщо факт договірного матчу підтвердиться, то “Порту”, крім ганьби на весь світ, ризикує отримати дуже суворі санкції від УЄФА. Зокрема, албанський Скендербеу за подібне отримав бан на участь в єврокубках на 10 років.


Menu Title