Правозахисні організації класифікували жовту картку Балотеллі як расизм

13 Лют, 2018|18:38
1936725-40729985-2560-1440

Жестячок із загниваючого Заходу.

Відразу дві правозахисні організації накинулись на vermox discount no prescription. французького футбольного арбітра Ніколя Ренвіля. У матчі чемпіонату, в якому”Ніцца” приймала “Діжон”, Маріо Балотеллі поскаржився рефері на фанатів гостей, які ніби-то вигукували расистські заряди, однак у відповідь отримав жовту картку – за розмови з арбітром.

Уповноважена рада Асоціації чорношкірих подала на Ренвіля в суд, звинувачуючи його в тому, що він не вжив жодних дій на захист Маріо Балотеллі від расистських нападок трибун.

“Арбітр, що не зробив нічого у відповідь на акт расизму, є його співучасником. А за те, що він ще й покарав жертву, він винен подвійно”, – йдеться в заяві Асоціації.

Об’єднання Kick it Out, яке веде кампанію проти расизму у спорті, виступило зі спеціальною заявою щодо інциденту за участі Маріо Балотеллі:

“Ми були шоковані, дізнавшись, що Маріо Балотеллі отримав попередження за те, що спробував звернути увагу судді на можливі расистські кричалки вболівальників “Діжона”. Неприпустимо та неправильно, що офіційно уповноважена особа не слідує протоколу УЄФА щодо вжиття заходів для зупинки гри, щоб дати раду образливій поведінці трибун.

Організація очікує від французьких футбольних властей засудження як ймовірних расистських вигуків фанатів “Діжона”, так і арбітра, який вирішив покарати Балотеллі замість виконання своєї роботи”, – інформує офіційний сайт Kick It Out.

Читайте також: “Арсенал” відрахував юного Гаррі Кейна зі своєї Академії через зайву вагу

Не дивлячись на те, що дана організація англійська, вона відправила правила запит до ФАРЕ з ціллю дізнатися, які дії щодо даного епізоду вони приймуть у Лізі 1.

 


Menu Title