Президент ФК “Львів”: “Русин – такий же вундеркінд, як Шевченко. Дай Бог, щоб він досяг такого ж успіху”

30 Лип, 2018|21:03
10_493

Давно пора вже Золотий м’яч повертати.

Матч проти “Львова” важко давався київському “Динамо”, яке до 90+2 хвилини не могло забити у ворота господарів. Кияни були близькими до сенсаціної нічиї, однак вихованець “Львова” Назарій Русин, який сукупно провів менше тайму за “Динамо”, забив переможний гол. Поважаючи свій колишній клуб, Назарій не святкував важливе взяття воріт, чим дуже розчулив президента “Львова” Романа Михайліва.

“Було дуже приємно, що Назарій не святкував гол у наші ворота. В такий радісний для нього момент він стримав свої емоції.

У Русина – велике майбутнє. Це було помітно ще в дитинстві. Він дуже скромний хлопець. Небагатослівний, але якщо говорив, то вся команда дуже сміялася. Він вміє влучно підбирати слова і говорить те, що думає. Футбольні вундеркінди всі такі. Коли Русин виступав за нашу команду U-16, то він вже обігрував по 5-6 футболістів. Для нього це не було проблемою.

Андрій Шевченко – мій одноліток. Колись я побачив, як на стадіоні Україна у Львові наша збірна грала проти Нідерландів, за які виступали Клюйверт і Зеєдорф. Шевченко обіграв трьох футболістів суперника і забив м’яч. Україна тоді програла, але було видно, що Андрій стане великим футболістом. Русин теж такий вундеркінд, якого видно змалку. Дай Бог, щоб він досяг такого ж успіху, як Шевченко.

І дай Бог, щоб мрія Русина стала реальністю і він грав за Реал. Якщо тренери будуть йому більше довіряти, то він забиватиме багато прекрасних м’ячів. Згадайте, як він забив Наполі за команду Динамо U-19. Він вийшов один на один і перекинув воротаря. Зробив усе так, ніби він вже 20 років у футболі. Головне, щоб Назарію щастило і він був здоровий. А ми йому допомагатимемо. Бо футбольне життя не завжди безхмарне.

Говорив з ним перед матчем у Львові. Він грав за дубль. Я не казав йому, щоб він нам забив (сміється), але зауважив: “Давай, готуйся до матчу, вийдеш на поле, і все буде добре”. Після поєдинку я поговорив з ним телефоном. Запитав, нащо він нам таке зробив? (сміється). Сказав, що він молодець. Проблемних моментів з Назарієм у нас не виникало. Він не конфліктний хлопець” – заявив Михайлів в інтерв’ю FootballHub.

Матч проти “Львова” став лише третім для 19-річного Назарія Русина. Загалом він зіграв 33 хвилини та забив 3 голи у 3 турнірах – Чемпіонаті, Кубку та ЛЄ.