Президент Ла Ліги пригрозив “Вальєкано”

2 Лют, 2017|18:12
tebas

Справа набирає нового повороту.

Президент what foods affect cialis. іспанської Ла Ліги Хав’єр Тебас прокоментував ситуацію з конфліктом форварда “Бетіса” Романа Зозулі з фанатами “Райо Вальєкано”.

“Я розмовляв з президентами “Райо Вальєкано” і “Бетіса”, також я сьогодні спілкувався з президентом Королівської іспанської федерації футболу. У вісім у нас зустріч з гравцем. Позиція Ла Ліги в тому, що якщо ця зустріч підтвердить, що був примус, була загроза правам і порушено фундаментальне право на роботу, то ми порушимо кримінальну справу.

Це неприйнятно, що у нас є така проблема в 2017 році. Не може бути, щоб когось обмежували в його фундаментальних правах. Подібне може бути здійснене тільки за рішенням суду. Незалежно від того, місцеві це гравці, або іноземці.

Читайте також: Гравці “Бетіса” заступилися за Зозулю

Якщо на зустрічі сьогодні ввечері ми побачимо ознаки примусу покинути “Райо Вальєкано”, ми без вагань підемо в суд. Не можна каталогізувати ідеологію кожного. Існує свобода. Ми повинні проявляти терпимість і дотримуватися законів, незалежно від того, подобається нам подібне мислення чи ні”, – сказав Тебас.


Menu Title