Про “брудні” справи Мбокані

8 Лип, 2015|09:16
Anderlecht's player Dieudonne Mbokani gestures during a training session at the Constant Vanden Stock stadium in Brussels

Футбольний агент Дмитро Селюк розповів все, що знає про скандального форварда “Динамо”. Про це пише видання Експрес.

 

 

 

У мене є свої інтереси на бельгійському ринку, тому про Мбокані я знаю давно. Ще перед трансфером цього форварда в “Динамо” я говорив, що у нього непростий характер. Він і в “Андерлехті” постійно на щось скаржився, і у своїх попередніх клубах. Те ж саме продовжилося в “Динамо”.

Про складний характер.

Це дивує, адже у нього найбільша зарплата в клубі, яка становить 2,5 млн євро за сезон. Такі гроші йому більше не заплатить жодна команда в світі. 40mg nolvadex. По-перше, ніхто не захоче зв’язуватися з цим скандалістом, а по-друге, його фізична форма зараз у жахливому стані. Йому потрібно не бойкоти влаштовувати, а залишатися після тренувань і своєю працею доводити тренеру, що гідний місця в основному складі.

Про продаж.

Зрозуміло, що в такій скандальній ситуації найкращим рішенням буде продаж цього форварда. Але хто його купить? “Динамо” його придбало за 10 або 11 мільйонів євро, тому за менші гроші відпускати не збирається. Кілька років тому у нього була хороша статистика — він багато забивав і коштував великих грошей. Зараз ситуація змінилася”.

Нагадаємо, Мбокані запрошує до себе “Бешикташ”.
“Коментар БФ”: Мбокані вже не торт. Але чи потрібен в команді такий гравець – також питання.


Menu Title