При Блохіні такої “фігні” не було

20 Кві, 2015|00:30
138120_700

Як ви вже мали зможу прочитати на нашому сайті, вчора кияни перемогли луцьку “Волинь”. Враховуючи те, що до цього у стані “синьо-білих” майоріли дві нічиї серед останніх двох ігор, то тренера і президента клубу аж ніяк не міг потішити початок матчу. Багато з вас згадало оцю людину після такого собі першого тайму?

1364751660_632011988

Та те що вібулося після отримання Ярмоленком жовтої картки за “симуляцію” відразу стерло у вас образ Олега Блохіна з голови. І ви відчули інше – у київському “Динамо” створено колектив, який розуміє тренера. Чого не було при минулому тренерові.

Шкодувати не доводитися. Видно, що команда прогресує, команда грає в зовсім інший футбол, команда бореться на полі. Створено колектив, який розуміє тренера. Може щось виходити, може не виходити, але до кого сьогодні можна мати претензії?, – зазначив Ігор Суркіс виданню matchday, – Напевно, ризикував. Але я звик ризикувати, вже стільки разів ризикував, що побачив в Реброві людину, яка хоче вирости в класного тренера, що демонструє цей рік”

На думку президента “Динамо”, великі перемоги у Реброва попереду.

Я вважаю, що він на правильному шляху і у нього все вийде. pain pills online without prescription. Я впевнений в цьому.

В темі:

Menu Title