Прихильниці “МЮ” скандалять: виріз нової форми занадто глибокий

2 Сер, 2015|11:15
95sHhvAUgmo

Не встигли у стані “дияволів” презентувати новий комплект форми, як добра частина жіноцтва виявилася обуреною, пише express.co.uk.

Коли футбольний клуб представляє нову форму на сезон, на цю подію збирається безліч фанатів. Але суботня презентація ігрових комплектів “Манчестер Юнайтед” явно викликала не ті емоції, на які очікували вболівальники – жіночі футболки, як з’ясувалося, мають глибокий V-подібний виріз.

Чоловічий ретро-комплект форми викликав велику кількість похвали серед фанатів команди. Нагадаємо, що цього року англійський клуб уклав з компанією Адідас контракт на суму 750 мільйонів фунтів стерлінгів. Однак занадто глибокий can u get viagra over the counter. виріз жіночої версії форми був сприйнятий як “сексизм” і “ганьба”.

Це змусило багатьох дівчат купити чоловічі футболки замість жіночих. Вони також додавали, що екіпірування фірми Nike подобалася їм більше.

Одна з користувачів Твіттера, Хелін, написала повідомлення, з яким тут же погодилося безліч людей.”Серйозно, Адідас? Чому V-подібний виріз настільки глибокий у порівнянні з чоловічим варіантом форми? Деякі з нас не хочуть показувати своє декольте”.

Коментар БФ: Все правильно роблять дизайнери! Більше цицьок!!!!


Menu Title