Раян Ґіґґз розповів про трансферні плани “МЮ” на літо

29 Чер, 2015|13:50
1225220-25789852-1600-900

Асистент головного тренера “Манчестер Юнайтед” Раян Ґіґґз розповів про трансферні плани клубу на це літо.
За словами валлійця, “червоні дияволи” прагнуть до того, щоб зміцнити стрижень команди, її центральну вісь. Ця робота буде вестися до самого закриття трансферного вікна.

Якщо доступні гравці, які є переможцями, які перевірені часом, тоді, так, їх слід підписати. Під час відпустки я продовжував перебувати на зв’язку з Альбертом Стейвенбергом щодо гравців для нового сезону.

Про позиції, які потребують підкріплення.

Для будь хорошої команди важливий стрижень. Центр поля, нападник, центральні захисники, голкіпер. Упевнений, протягом усього трансферного вікна ми будемо прагнути tadacip cheap. зміцнити стрижень. Очевидно, ми потребуємо посилення, тому що ми фінішували четвертими. Ми не стали першими, другими чи третіми. Команди, що вище нас, теж будуть зміцнюватися.

Також Раян наголосив про важливість бути конкурентноспроможною командою у Європі.

Це додасть конкуренції в боротьбі за потрапляння в Лігу Чемпіонів, і нам потрібні гравці, які зроблять нас кращими. Однак ми не сильно позаду. У нас чудова статистика у великих матчах минулого сезону, і наша проблема – це стабільність. Ми втрачали очки, де не варто було, а також погано стартували, – повідомив Ґіґґз Sunday Times.

Нагадаємо, що про деякі трансферні плани “червоних дияволів” ми вже повідомляли.

“Коментар БФ”: наполеонівські плани просто. Але прізвищ не назвав, знову про все варто дізнаватися із інсайдерських джерел.


Menu Title