“Ракицький, м’яко кажучи, далека людина”

21 Тра, 2015|22:33
Èãðîê ÔÊ «Øàõòåð» (Äîíåöê) ßðîñëàâ Ðàêèöêèé

Колишній президент “Борисфена” Ігор Ковалевич відреагував на слова футболістів донецького “Шахтаря” про небажання грати у Львові, повідомляє Dynamomania.

“Прочитав і подумав – гравці “Шахтаря”, самі ж і відповіли на це питання – “Чому вболівають… ” Якщо хорвату і бразильцю не зрозуміти наш менталітет – то Ракицький просто, вибачте, далека, м’яко кажучи, людина.
 
Чому багато років кияни погано ходили на футбол? Відповідь була проста – багато грало легіонерів середньої, сказати якості, а ми звикли до зовсім до іншого футболу у виконанні “Динамо”, зовсім іншої якості. І головне, у виконанні українських, своїх гравців. Подивіться, як змінилося “Динамо” з приходом Сергія Реброва, де головними солістами виступають українські гравці, і Київ, як і раніше, пішов на футбол…

4V5UCm9jwdo

ФК “Дніпро” завжди робив ставку на українських гравців, навіть на тих, які з якихось причин не підходили нашим грандам, але які загравши тут, ставали гравцями Національної збірної. Яскравий приклад Бойко, Зозуля, Селезньов, Федецький.
  canada pharmacy amoxicillin.
А ще, однією з головних причин вчорашньої симпатії львів’ян до “Дніпра” – фігура головного тренера “Дніпра” – Мирона Богдановича Маркевича, корінного львів’янина, патріота свого рідного міста, яке він обожнює і яке, я думаю, також відповідає йому взаємністю.
 
А “Шахтар” ми всі любимо, і я впевнений, в іграх Ліги чемпіонів, якщо він туди потрапить – Львів, як і вся Україна буде вболівати і підтримувати гравців донецького клубу, що представляє Україну”.


Menu Title