Ракицький обіцяє повторити таку ж гру і в Мадриді

12 Вер, 2015|08:12
383521917

Захисник донецького “Шахтаря»” Ярослав Ракицький, який відзначився в матчі сьомого туру чемпіонату України з “Металістом” забитим голом, зазначив, що під provigil. час матчу в Харкові вся команда була налаштована виключно на атаку.

У першу чергу вітаю Олександра Гладкого з народженням сина і забитим м’ячем. Що стосується самої гри, то ми дуже хотіли перемогти в цьому протистоянні, тому навіть центральні захисники йшли вперед забивати. Я і Саша Кучер просто опинилися в потрібному місці в потрібний час. Не замислювався про красу забитого м’яча, головне, що він влетів у ворота.

Пробивав на силу і потрапив точно в рамку. А так, добре, що перемогли і заробили три очки. Також мені вдалося зробити гольову передачу. Коли подавав на дальню штангу, знав, що на тій позиції хтось є. Кучер завжди біжить туди при стандартах. Крім того, сьогодні нас трибуни відмінно підтримували, хотілося б, щоб так було в кожному матчі.

Вважаю, що сьогоднішній результат допоможе нам позитивно налаштуватися на “Реал”. Будемо вивчати мадридську команду, а також аналізувати голи у ворота “Металіста”, зробимо певні висновки і продемонструємо це в Іспанії , - цитує Ракицького офіційний сайт донецького клубу.


Menu Title