Рауль Ріанчо: “Сьогодні гравці “Шахтаря” виглядають трохи краще “динамівців”

13 Жов, 2016|06:24
crop

Іспанець все розклав по поличках.

Асистент головного тренера збірної України Рауль Ріанчо розповів про специфіку cialis with dapoxetine canadapharmacy. підготовки та формування команди.

“Зараз свій потенціал команда розкрила на 65 відсотків. Звичайно, нам непросто, оскільки в термінах ми обмежені. На підготовку часу майже не було. Сподіваюся, що до весни, до матчів із хорватами вболівальник побачить ту гру, яку ми хочемо прищепити.

Шева хоче, щоб м’яч був у нас в ногах. Ми хочемо досягати результату за рахунок контролю м’яча. Це раніше збірна України грала без м’яча і їй так було зручно. Зараз модель змінилася.

Читайте також: Крига скресла. Шевченко: початок

Ми намагаємось еволюціонувати через гру із м’ячем. І не думаю, що футболісти діяти в такій манері не здатні. Такий стиль складніший, вимагає більш високої дисципліни, хорошої тактичної виучки, гравці повинні бути ідеально готові фізично та навіть агресивні.

Шевченко підбирає гравців незалежно від клубної прописки. Просто сьогодні гравці “Шахтаря” виглядають трохи краще “динамівців”. Втім, у листопаді, коли ми зберемося в наступний раз, все може змінитися. Можливо, в основі будуть футболісти “Зорі” або “Карпат”. Ми стежимо за багатьма гравцями, а в основі виходять ті, хто краще готовий вже і зараз“, – розповів Ріанчо.


Menu Title