Реал “переборщив” з трансферами

27 Січ, 2015|15:02
Real-Madrid,-Rm

Схоже, мадридський “Реал” може повторити долю свого споконвічного заклятого суперника – “Барселони”. “Голова” “всього і вся” в футболі – ФІФА знайшла порушення трансферної політики “Галактікос”.  Керівництво мадридського клубу впевнене, що не порушувало жодних правил ФІФА.

 

“ФІФА зараз збирає всю інформацію і документацію, щоб правильно оцінити проблему. Досі не відкрито жодної дисциплінарної справи щодо «Реала». Ми знаходимося на зв’язку з іспанським клубом”, – заявили в прес-службі ФІФА.

Мадридці, у свою чергу, стверджують, що не порушували правила.

 “Реал” суворо дотримується правил і продемонстрував повну відповідність встановленим нормам. Інформація про порушення клубу стосовно трансферів та реєстрації неповнолітніх іноземних футболістів необґрунтована і є спекуляцією “, – йдеться в заяві “Реала”.

Раніше  “Барселона” була покарана забороною на купівлю нових гравців під час двох трансферних періодів seroquel overnight delivery. до 2016 року. Причиною покарання клубу, про яку було оголошено 2 квітня 2014 року, стало порушення пункту регламенту ФІФА про заборону командам здійснювати міжнародні трансфери гравців молодше 18 років.


Menu Title