Ребров влітку перебереться до Англії

3 Лют, 2017|10:27
komanda_11_01_16_001

Сергій Станіславович знову готується підкорювати Англію.

Відомий футбольний менеджер Вячеслав Заховайло в інтерв’ю телеканалу XSPORT заявив, що для Сергія Реброва це останній сезон у “Динамо”. За його словами, наставник киян влітку перебереться неабикуди, а на батьківщину футболу – в Англію.

Я переконаний, що Ребров влітку буде в Англії. В якому клубі? Я не знаю, але думаю, що саме так станеться. Відкрию таємницю: багато ходило розмов ще влітку, що він перебереться до Англії. Це не були розмови з боку України або з боку “Динамо”, це були розмови чисто європейські.

Чимало скаутів цікавилося, просило розповісти про нього, показати матчі. Я тоді у них запитав – через що такий інтерес? Вони сказали, що “ну ось ми цікавимося …”. Для мене це ясний сигнал, що зацікавленість є. Якщо такі авторитетні скаути мені задавали питання, значить там щось варилося, або вариться. Я не знаю, прем’єр-ліга або Чемпіоншип“, – розказав Заховайло.

Читайте також: “Райо Вальєкано” запропонував Зозулі повернутися

Наразі “Динамо” (Київ) у чемпіонаті відстає від донецького “Шахтаря” на 13 очок, через що ЗМІ активно cipronax. плітуть чутки навколо відставки Сергія Рерова з поста головного тренера “біло-синіх”.


Menu Title