Рібері “бомбить”. “Баварія” буде бойкотувати наступні “Золоті м’ячі”?

23 Січ, 2015|20:52
1387929-29754966-640-360

Схоже, наш старий приятель, гравець мюнхенської “Баварії” Франк Рібері ніяк не може заспокоїтися ще з минулої церемонії “Ballon D’or”, коли, нагадаємо, француз був одним з претендентів за титул найкращого гравця, але ,за якихось дивних обставин його не отримав. Після тодішньої церемонії Франк ще довго влаштовував сльозливі інтерв’ю, але зараз, здається, критика Рібері є об’єктивною – півзахисник обурився, що “Золотий м’яч” дістався не його партнеру Мануелю Ноєру, а Кріштіану Роналду.

371296a8926f

Я був дуже розчарований, але це повторюється з року в рік. Я тепер уявити не можу, що потрібно зробити для отримання цієї нагороди. Голи і титули? Схоже, навіть перемоги на чемпіонаті світу мало. Що ще ви можете зробити?

Germany v Argentina: 2014 FIFA World Cup Brazil Final

У 2006 році Каннаваро, будучи захисником і чемпіоном світу, отримав «Золотий м’яч». Ноєр є кращим воротарем планети останні роки два-три. Він виграв безліч титулів з «Баварією». У Бразилії він став кращим воротарем чемпіонату світу і виграв турнір. Але і цього виявилося недостатньо. Я просто не можу зрозуміти це.

322941-12190899-640-360

Якщо ще один гравець «Баварії» буде номінований, нам слід серйозно розглянути питання, чи варто взагалі приїжджати на цей гала-концерт.По-моєму, це політика в чистому вигляді.Кожен гравець повинен зазубрити на носі, що якщо на нагороду номіновано Роналду і Мессі, ciallis black uk. третє претенденту не слід живити ніяких надій.

Джерело: AZ


  • http://twitter.com/bender_sun Dmytro

    в чомусь він правий

  • http://vk.com/id194044685 Вова Бурак

    Єдиний воротар який отримав Золотий м’яч, це Лев Яшин, який пропустив за сезон лише 6 м’ячів, а Ноєр тільки від Мадридського Реалу в Лізі Чемпіонів пропустив 5 сухих м’ячів. Ніякої політики тут немає, Гра Роналду в 2014 році була неймовірна, і Чемпіонат світу він не виграв лише тому що Португалія м’яко кажучи недотягує до Німеччини, а один в полі не воїн. Тому моя думка, що Роналду цілком заслужено получив цей Золотий м’яч.

Menu Title