Рібері визнав, що Ван Ґаль для нього – “темне” минуле

7 Кві, 2015|17:10
0_106282_87c13679_orig

Ніхто не застрахований від критики. Особливо, якщо це стосується колишніх партнерів по команді. Або ж, як у цьому випадку, тренера і футболіста. Атакуючий півзахисник “Баварії” Франк Рібері, власне, і розкритикував свого колишнього тренера Луї Ван Ґаля, який нині очолює “Манчестер Юнайтед”. Не секрет, що багато методів нідерландського фахівця здаються неоднозначними широкій публіці.

У нас були проблеми в плані звичайних людських стосунків. Коли він починав, ніхто не знав, до чого це призведе. Його ідея полягала в тому, що зіркові імена для нього абсолютно нічого не означають. Кожен повинен заново проявляти себе перед ним. Та наші відносини були отруєні вже при першій розмові. Він робить indiantucking. чудові речі на полі, але Ван Ґаль є поганою людиною. Наші відносини були зруйновані, – цитує Рібері видання Goal.

Коментар “БФ”: Не секрет, що деякі зірки перестають активно працювати на тренуваннях і вважають, що достатньо одного їхнього імені, що б грати в стартовому складі. Винятки тільки підтверджують це правило.


Menu Title