Роман Зозуля – гравець “Райо Вальєкано”

1 Лют, 2017|01:01
Zozu

Мадридський клуб “Райо Вальєкано” офіційно повідомив про перехід форварда збірної України. Романові вдалось в останню годину трансферного вікна підписати контракт до кінця сезону на правах оренди із командою cialis generic online from canada. зі столиці Іспанії, яка веде боротьбу за виживання в іспанській Сеґунді (аналог першої ліги України).

Видання AS зазначає, що клуб зумів закрити трансфер гравця, “незважаючи на тиск зі сторони ультрас”.

Додамо, що раніше інтернет-сайт SevillaABC стверджував, що фанати “Райо Вальєкано”, дізнавшись про позицію Романа Зозулі у гібридній російсько-українській війні, виступили проти підписання угоди з ним. На своїх форумах вони називали його “прихильником нацистів”.

Від себе зауважимо, що район Райо був приєднаний до Мадрида каудільйо Франсіско Франко. Однак, його мешканці завжди наголошували на тому, що вони не є частиною Мадриду, всіляко боролись із диктаторським фашистським режимом. Райо вважається небезпечною, злочинною південною околицею міста, має сумнівну репутацію, а фанати місцевого клубу є одними з найбільш радикальних лівих угруповань у світі, велику частину якого складають ідеологічні антифашисти на анархісти.


Menu Title