Російські фанати скооперуються з аргентинцями для атаки на британських вболівальників

9 Кві, 2018|17:36
Group B England vs Russia

What the fuck is this?

За лічені місяці до початку Чемпіонату світу на Росії англійські ЗМІ увімкнули вентилятор на повну потужність. Як повідомляє видання Express, англійським вболівальникам загрожує смертельна небезпека на ЧС, адже російські фанати організують грандіозні атаки.

Більше того: газета повідомляє, що допомогати у цьому росіянам будуть аргентинські фанати. Хулігани вже провели між собою онлайн-конференції, щоб створити союз на час ЧС-2018. Журналісти навіть говорять про те, що певна група російських фанатів вже вилетіла до Аргентини для узгодження деталей співпраці.

Даний івент, заінформацією Express, отримав у фанатських колах назву “Операція “Мундіаль”. Вони ніби-то вже створили велику кількість груп у соцмережах, в яких інформують про свою готовність “почати пекло” для британців на час ЧС-2018. “Без крові не обійдеться”, – запевняють over the counter finasteride. вони.

В свою чергу відомства у Росії запевняють, що тримають фанатські рухи під контролем. За їхніми словами, їм вдалось приборкати хуліганський рух напередодні Чемпіонату світу.

Читайте також: Де Хеа, Рейна та Тер Штеген розкритикували офіційний м’яч ЧС-2018

Британсько-англійська конфронтація у футболі почалася ще у 2010 році, коли заявка Англії на проведення Чемпіонату світу програла заявці Росії. Англійські ЗМІ почали масову кампанію з викриття корупційних схем в УЄФА та ФІФА, що, зрештою, істотно підкосило положення Платіні та Блаттера та призвело до їх відставки.

Новий виток протистояння почався у 2016 році, коли російські фанати влаш9тували бесчинства у Марселі, атакуючи англійських хуліганів навіть на стадіоні. У 2018 році питання переросло у політичну площину: після отруєння колишнього офіцера-емігранта ГРУ РФ у Солсбері Англія та європейська спільнота вислали послів Росії з країни та заговорили про бойкот Чемпіонат світу.


Menu Title