Росія знову відкриває “ящик Пандори”

10 Лип, 2015|15:28
news_rossijavorotafotodownloadflow.com

Напередодні президент Росії Вова Путін підписав закон про легіонерів в спорті. Найголовніше в ньому полягає в цьому уривку, пише Фонтанка:

over the counter viagra substitute.

Федеральним законом встановлюються особливості участі спортсменів, які не мають права виступати за спортивні збірні команди Російської Федерації (легіонерів), у міжнародних та всеукраїнських спортивних змаганнях з командних ігрових видів спорту. Зокрема, передбачається, що участь легіонерів у таких змаганнях має ряд обмежень, які затверджуються центральним органом виконавчої влади в галузі фізичної культури і спорту у взаємодії з загальноросійськими спортивними федераціями та спортивними лігами з відповідних видів спорту.

Тим часом, як відомо, згідно з регламентом ФІФА держава категорично не має права втручатися у справи місцевої федерації футболу, інакше це може загрожувати призупиненням членства у ФІФА. А ніяк інакше нав’язування ліміту і пряме керівництво федерацією з боку Міністерства спорту назвати не можна. Далі логічно випливає призупинення членства РФС у ФІФА і природне позбавлення Росії чемпіонату світу 2018 року.

“Коментар БФ”: та ніхто і не здивується цьому. Росії не вперше переходити “точку неповернення”.

В темі:

Menu Title