Розпочався перший футбольний чемпіонат так званої «ЛНР»

7 Чер, 2015|17:16
22140

 

У Луганській області своя атмосфера. Але про футбол вони не забувають. Тоді як по всьому цивілізованому світі закінчилися національні чемпіонати, відіграли Лігу Чемпіонів і Лігу Європи,  у трьох містах області стартував чемпіонат так званої “ЛеНеРе” з футболу. Все не як у людей.

У ньому беруть участь шість команд. Дві з них – СК «Зоря» та ЛГУ –  представляють столицю «республіки». Також в чемпіонаті зіграють «Гірник» (Ровеньки), «Шахтар» (Свердловськ), ФК «Краснодон» та «Шахтар» (Красний Луч), інформує портал ZIK.

За словами генерального директора Луганського футбольного Союзу Юрія Малигіна, така кількість учасників обумовлена, насамперед тим, що ЛФС зробив ставку на prednisone black market. якісний рівень футболу.

 

В темі:

  • http://bfootball.com.ua/news/prapor-sjepariv-znovu-zamajoriv-na-mizhnarodnij-futboljnij-areni/ Прапор “сєпарів” знову замайорів на міжнародній футбольній арені | Брутальний футбол

    […] І це вже не перший подібний випадок. Головне – прапор не переплутати, як це з нашими бувало. А те, що багато росіян підтримує сєпарів – це не новина. Але про це потрібно нагадувати. […]

Menu Title