Рука Дудека важка

20 Бер, 2015|14:30
KXlRMI54q9Y

Вже за традицією старі добрі знайомі Інфантіно та Дудек вирішували долю українських клубів у ЛЄ. За попередньою домовленістю, як і минулого разу, наші колективи опинилися поза загальною групою кульок, оскільки боротьбу у євротурнірі продовжив “Зеніт”. Пітерці першими отримали суперника – Віллаш-Боаш зустрінеться із чинним володарем трофею – “Севільєю”. Наступними своїх опонентів отримали і ми – “Дніпро” змагатиметься із “Брюґґе”, а “Динамо” складатиме іспити у Флоренції – “Фіорентина” зараз, не будьмо скромними, на підйомі. “Вольфсбурґ” та “Наполі” – вельми цікава пара, зважаючи на той факт, що їхні шанси на перемогу у цьогорічній ЛЄ букмекери оцінюють досить високо.

Стосовно “Дніпра” – бельгійців швидше недооцінили, хоча клас у “Брюґґе”, без сумніву, є. Команда динамічна, грає у одного форварда та регулярно користується навісними передачами. Чи ліпші ці хлопці, ніж “Аякс”? Можна посперечатися. Шанси у Маркевича непогані, tadacip 20mg generic cialis. зважаючи на повернення ряду гравців основи, особливо Федецького та Ротаня. Головне не філонити у захисті.

Стосовно “Динамо”. Тут не все так критично, але з “Фіорентиною” ґав ловити не варто. Песимісти вже можуть відправляти киян за борт, однак щиро переконаний, що “фіалкам” ми, як мінімум, дамо бій. Слідкуватимемо за розвитком подій. Успіху.

І – так – ставити гру Ребров може.

 


Menu Title