Саакашвілі розповів, за кого вболівав у Суперкубку

14 Лип, 2015|23:43
l_b7f4cc8c

Губернатор Одеської області, який був присутній на матчі за Суперкубок назвав цей поєдинок найкращим з усіх, що він дивився у своєму житті.

Нагадаємо, що не в останню чергу завдяки йому цей матч проводили саме у Одесі, де впродовж весни 2015 забороняли проводити матчі.

У коментарі каналу “Футбол 1″ Саакашвілі зазначив:

Футболу в Одесі давно не було, тому сьогодні на стадіоні відчувалися така енергія і радість. Люди жадали свята. Народу дуже важко зараз, не вистачає елементарних речей, немає доходів, накопичилося багато інших проблем. І матч за Суперкубок – це можливість хоча б на два тайми забути про ці проблеми. Це просто дивовижно! Люди самі створили таку атмосферу.

Ми дуже viagra 25mm generica. багато працюємо над безпекою. У серпні в Одесі вже буде нова патрульна поліція, буде більш спокійно. Але зараз дійсно довелося докласти зусиль для забезпечення безпеки.

Я був на матчі зі своїм 9-річним сином. Він вболівав за “Шахтар”, а мені довелося вболівати за “Динамо”. Він у мене виграв сьогодні, але насправді, я думаю, перемогла Україна. Хотілося б, щоб футбольне свято в Одесі тривало, проходили як внутрішні, так і міжнародні матчі.

soo2c_I9ROQ

Ви самі бачили, яка сьогодні була атмосфера, фанати “Динамо” і “Шахтаря” влаштували перекличку, разом кричали “Україна!” та співали знайому всьому світу пісню. Я і сам багато разів вставив, підтримуючи футбольну хвилю. Це був момент єднання, один із кращих матчів, які я бачив. Можливо, навіть найкращий. Думаю, що український футбол буде розвиватися.


Menu Title