«Сантос» подасть скаргу до ФІФА на «Барселону» і Неймара

30 Тра, 2015|00:30
1539935-32795944-1600-900

Президент «Сантоса» Модесто Рома заплакав на прес-конференції, говорячи про вимушені заходи стосовно колишнього кумира «риб».
Неймар перейшов в «Барселону» в 2013 році. Спочатку каталонці оголосили, що сума трансферу склала 57 мільйонів євро, але розслідування проти синьо-гранатових дало цифри в 86,6 млн євро. При цьому сам «Сантос» заробив від угоди всього 17 млн ​​євро, а решта суми дісталася компанії, що володіє правами на бразильця.

«Сантос» заповнив скаргу до третейського суду ФІФА відносно «Барселони», Неймара-молодшого, Неймара-старшого і компанії Neymar Sports e Marketing Ltda, – заявив Рома, якого цитує Globo Esporte. – «Сантос» вважає, що «Барселона», Неймар і його компанія порушили умови трансферної угоди, і вимагає відшкодування завданих збитків плюс відсотки. Клуб має намір домагатися компенсації за завдану шкоду. «Сантос» скористається всіма законними засобами, щоб захистити свої права за допомогою адвокатів. Це не крок проти власного кумира. Це крок на благо «Сантоса».

Про вжиті заходи щодо fast delivery viagra australia. колишнього лідера команди Рома говорив тремтячим голосом, зі сльозами на очах.


Menu Title