Селезньов: “Черданцев? Мені начхати”

7 Чер, 2015|11:23
271781

Нападник “Дніпра” та збірної України Євген Селезньов розповів про враження від сезону та ставлення до критики телеканалу “Футбол 1″.

 

 

В Лізі Європи canadian ed medications. нам дуже щастило. Нам взагалі дуже рідко щастить. Але цього разу багато щастило. Як ми вийшли з групи, як я забив з офсайду. Коли “Карабах” забив гол, ми вже думали, що вилетіли. Потім, хвилин через п’ять, зраділи. Потім був гол “Наполі”.

Вихід у фінал Ліги Європи практично не святкували. Просто ми віддали всі емоції, важко було. Тим більше там попереду були “Шахтар” і “Динамо”, святкувати не було коли. Я тільки через день зрозумів, що ми вийшли у фінал. Після гри я розумів, але ми хвилин 10 пораділи, покричали, а потім всі сіли і сиділи.

Критика після виходу у фінал? Так вона і до цього була. Черданцев? Ну кого він розлютив? Мені було начхати. Хто такий Черданцев? Коментатор? Це рівносильно, що якийсь дядько скаже. Це його думка. У кожного вона своя. Якщо людина ліпить нісенітниці, то я дуже спокійно ставлюся. Але просто бувають такі моменти, коли люди у нас в Україні ліплять таку нісенітницю… Іноді думаю: “Ти ж недавно в футбол грав, не можна так говорити”. Я багатьох людей маю на увазі


Menu Title