Селезньов вирішив зайнятися боксом

8 Січ, 2017|08:40
0000

Може тому, що після повернення з російського чемпіонату в Україну йому, цитуємо: “Соромно було 3 місяці виходити на вулицю і дивитися людям в очі”. А коли є боксерські навички, то й сором випадково може зникнути…

Але як би там не було, після переходу в турецький “Карабюкспор” разом із Рибкою, Женя вирішив стати ще й трохи боксером. Передаємо слова його агента Івана Піроженка, які зафіксував сайт Футбол24.

Женя активно вчить англійську мову, вже найняв викладача з англійської мови та тренера з боксу. Це було його обов’язковою умовою при підписанні контракту. Тоді Женя сказав: “Місто маленьке, я хочу думати тільки про футбол і завжди бути зайнятим”.

– Тренера з боксу???

– Так. Женя каже: “Мені треба рухатися, я хочу знову набрати форму. Мені потрібно знову зловити впевненість”. Він взагалі дуже активна сама по собі людина. Займається боксом. У Дніпрі грав в хокей. Давно таким його не бачив. У нього знову горять очі.

Селя

Женя поговорив з головним тренером стосовно занять боксом. Той відповів: “Якщо це не буде заважати моїй програмі і не зашкодить твоєму здоров’ю. Якщо ти як професіонал відчуваєш і знаєш, що тобі потрібно для підготовки, то без проблем”. Повна довіра.

Читайте також: Селезньов забив ювілейний гол в історії “Шахтаря”

А ще Піроженко сказав, що після першого тренування в “Карабюкспорі” там були настільки вражені грою Сєлі і Рибки, ніби побачили Буфона з Ібрагімовичем. Короче, “Брутальний футбол” вважає, що саме так агент і має набивати ціну своїм підопічним.


Menu Title