Сенегал став першою збірною, яка вилетіла з Чемпіонату світу за показниками фейр-плей

28 Чер, 2018|20:19
986189798

Вилетіли, але все одно вписали себе в історію.

Цікавий випадок відбувся у останньому турі групи Н Чемпіонату світу 2018. Японія та Сенегал перед матчами проти Польщі та Колумбії відповідно мали по чотири очки та йшли рівно за всіма результативними показниками. Обидві команди програли buy dostinex tablets no prescription. свій матч з рахунком 0:1.

Колумбія за такого розкладу вигравала групу Н, а Польща вилетіла туром раніше і грала лише за респект. Друге ж місце мало дістатися або Японії, або Сенегалу – і першим пощастило вихопити щасливий квиток. Реально пощастило: за правилами ЧС-2018, за рівністю по очках, різниці м’ячів і забитих голах, вище місце займає та команда, яка набрала менше карток (показник фейр-плей). У Японії виявилось на дві картки менше – тому вона і пройшла в 1/8 фіналу ЧС-2018.

Цікавий епізод був ганебно прикрашений жахливим цирком у виконанні японців, які зрозуміли розклад за 15 хвилин до кінця матчу та стала перекатувати м’яч на власній половині поля під гул трибун. Поляки також не пресингували, адже могли вперше з 1986 року завершити матч Чемпіонату світу без пропущених голів. через такий “перфоменс” Куба Блащиковскі не зміг вийти на заміну, хоча стояв на бровці близько трьох хвилин.