Сергій Рафаїлов: “На новому полі “Славутич-Арени” збираються проводити релігійні зібрання. Швидше за все, запасним стадіоном у нас буде “Чорноморець” в Одесі”

5 Лип, 2018|18:38
f11f65836d9273b2650f8c622957f558_1363600580_0

Не бережуть поле на “Славутич-Арені”.

“Зоря” готується до виступів у Лізі Європи. У минулих сезонах луганці грали на стадіонах в Одесі та Львові, однак у новому планує where to buy anabuse. проводити матчі у Запоріжжі. Втім, не все так просто з підготовкою на “Славутич-Арені”.

“Сподіваємося, що відбіркові матчі пройдуть в Запоріжжі, хоча ще багато треба зробити в підготовці керівництву міста і стадіону. Вони розуміють ту відповідальність, яка перед усіма нами стоїть.

Але вже сьогодні на поле стадіону «Славутич-Арена», яке зовсім недавно перестелили, збираються проводити якісь релігійні збори з встановленням сцени на поле. Їм, як то кажуть, видніше. З огляду на всі обставини, швидше за все, запасним стадіоном у нас буде стадіон “Чорноморець” в Одесі. Хоча ми будемо робити все можливе для того, щоб всі матчі Ліги Європи проходили в Запоріжжі.

Вже багато було зроблено міською громадою і владою, клубом. Коротко кажучи, практично всі вже зроблено для того, щоб матчі Зорі в єврокубках зіграли в Запоріжжі”, – сказав генеральний директор “Зорі” Сергій Рафаїлов.

Читайте також: Сергій Ребров: “Із задоволенням ходжу на сектор ультрас”

У сезоні 2016/2017 луганська “Зоря” зайняла четверте місце в чемпіонаті України. Вона почне виступи у Лізі Європи з третього кваліфікаційного раунду.


Menu Title