Шацьких і Алієв завтра можуть виграти перший трофей в “Русі”

22 Сер, 2015|18:59
98417927

Зоряні новачки винниківського “Руху”, колишні “динамівці” Олександр Алієв та Максим Шацьких 23 серпня можуть виграти перший трофей зі своєю командою, повідомляє Matchday.

Для цього команді, яку в народі називають місцевим “Челсі”, потрібно обіграти міцного середняка Прем’єр-ліги Львівщини “Бора” з Бориничів.

“Хоча в “Русі” я відносно недовго, приємно, що випала можливість виграти перший кубок. До недільного матчу готуюся в звичайному режимі, як і вся команда. Для нас немає нічого особливого у підготовці до цього матчу. Я готовий на всі сто і сподіваюся, що команда буде також в кращій готовності. Звичайно, приємно, що гру зможуть побачити вболівальники у всіх куточках України. Адже я звик грати для великої аудиторії”, – говорить Максим Шацьких.

Олександр Алієв, albuterol online paypal. хоч і може пропустити матч через травму, випромінює впевненість у результаті матчу.

“Якщо зіграємо у свій футбол, проблем у нас не буде. Стосовно суперника, то до нього ми ставимося з повагою. Класно, що матч такого турніру, як кубок Львівщини, будуть показувати в прямому ефірі. Не пригадаю, щоб раніше таке було” – зазначив Алієв.


Menu Title