Шльондра заявила, що брати Туре скупі на гроші

21 Чер, 2015|11:39
1265300-27297626-1600-900

Хавбек “Манчестер Сіті” Яя Туре і його брат Коло потрапили в епіцентр сексуального скандалу.

Британка малавійського походження на ім’я Сандра Нтонья вдруге за останній тиждень потрапила на обкладинку таблоїду Тhe Sunday Sun. Дівчина, що займається наданням послуг сексуального характеру, розповіла виданню про зв’язок із захисником “Ліверпуля” Коло Туре.

На минулому тижні журналісти Тhe Sunday Sun взяли інтерв’ю у Сандри, яка не приховувала, що її послугами користувався хавбек “Манчестер Сіті” Яя Туре. Нтон заявила, що не обслуговує африканців, тому футболістові довелося благати її про зустріч. За colcrys price. словами дівчини, Яя заплатив за секс з нею 140 фунтів стерлінгів. Ця сума була більша звичайної норми, але як заявила Сандра, їй було неприємно брати такі гроші від людини, яка отримує 220 тисяч фунтів на тиждень.

У черговому випуску Нтонья заявила, що в число її клієнтів входить і брат Яя – Коло Туре. Дівчина так само поскаржилася на скупість футболіста, сказавши, що той заплатив їй лише 10 фунтів понад норму. “Мій чистильник вікон платить мені більше”, – цитує Нтонью 101greatgoals.com з посиланням на Тhe Sunday Sun.

Коментар БФ: Здається, ця шльондра і 140 фунтів не варта… What a fuck is this?


Menu Title