Шовковський про майбутнє, контракт і вік

17 Тра, 2015|22:31
271111

Сьогодні кияни у матчі проти “Дніпра” достроково оформили чемпіонство і легенда клубу Олександр Шовковський по завершенні поєдинку відповів на кілька novidex low price high qulalty. запитань журналістів телеканалу 2+2.

- Залишаєтеся в команді на наступний сезон?

- Після закінчення сезону у мене буде розмова з головним тренером, і вже за фактом цієї розмови буду говорити з президентом клубу. Потрібно дізнатися, наскільки на мене розраховує головний тренер, чи потрібен я йому. Не можу ж я прийти до президента і сказати, що хочу підписати контракт? А головний тренер скаже, що я йому не потрібен.

- А як ви себе почуваєте?

- Відчуваю себе чудово. Я став чемпіоном вже 13-й раз. Я ніколи не боявся конкуренції. Так, десь буває вже важкувато, але в “Динамо” тільки за досвід і вік ніхто грати не буде. Прізвища грати не будуть. Буде грати той, хто показує кращий рівень готовності на даний момент і готовий взяти на себе лідерські якості, будучи корисним команді. Виходячи з цього, проведу діалог з тренерами. Не хочу бути тягарем і ворогом своїй улюбленій команді – команді, яка зробила мені ім’я.

Коментар БФ: Брутали, як ви вважаєте – варто СаШо красиво піти чи захищати “рамку” “Динамо” і далі?


  • http://twitter.com/bender_sun Dmytro

    все идет к еще одному сезону в ДК, думаю заслужил еще одного сезона в ЛЧ

Menu Title