Шуфрич отримав тренерський диплом від УЄФА

22 Тра, 2015|22:31
4136_shufrych

У п’ятницю, 22 травня, на стадіоні «Оболонь Арена» завершилось навчання тренерів за програмою «В»-диплом УЄФА. У цей день відбулись фінальні іспити та вручення дипломів, повідомляє офіційний сайт ФФУ.

Найцікавиші персони, які отримали дипломи buy clonidine online no rx. категорії “Б” – Остап Маркевич та Олександр Шуфрич. Цікаво, що у сина Мирона Маркевича Остапа футбольним клубом позначений ФК «Мирона Маркевича», Львів (сімейна мафія, не інакше).

53

Також диплом від УЄФА отримав одіозний Олександр Шуфрич, який не платить зарплату таким крутим пацанам, як Макс Щацьких, і який в усьому підтримує свого батька Нестора Івановича. Цитата: “Позиція, яку зайняв мій батько (у часи Революції – прим. БФ), була позицією здорового глузду і стриманості (він голосував за закони 16 січня – прим. БФ) – він не піддався емоціям і проявив політичну витримку”.

Коментар БФ: Що ж, в УЄФА знають кому роздавати тренерські дипломи. Хоча це ще нічого, в порівннянні з тим, що вони дали добро на організацію чемпіонату Криму. УЄФА-мафія в дії, панове, чи не так?


Menu Title