Швед – потенційний гравець “Дніпра”

9 Чер, 2015|18:04
fUK2nCjOtss

Батько 17-річного футболіста “Карпат” Мар’яна Шведа в інтерв’ю “Футбол 24″ підтвердив інформацію про те, що “Дніпро” проявляє інтерес до юного гравця. Одна із потенційних замін Коноплянці, який піде з “Дніпра” цього літа?

 

 

Я можу сказати, що інтерес (з боку Маркевича і “Дніпра” – прим. БФ) до Мар’яна насправді є. Але більшого сказати не можу. Мар’ян — цікавий. Мар’ян — креативний. Але я завжди кажу: ми тут народилися, виросли, тож якщо цікавитеся Мар’яном — будь ласка — звертайтеся в клуб. Для сина ж така увага (тим паче, метра українського футболу Мирона Богдановича) повинна бути стимулом для того, щоб продовжувати рости і працювати.

Хороші слова з цього приводу сказав Ігор Дедишин: “Найкращий агент — це батько”. Я Мареку раджу: “Телефонують тобі, скеровуй їх до мене”. Я canadian healthcare online drugstore. маю досвід переговорів, десять років займаюся бізнесом. А Мар’яна потрібно відгородити від усіх тих дзвінків. Якщо він хоче стати хорошим виконавцем — йому потрібно думати тільки про футбол. А рештою справ займатимуся я. Не кажу на сто відсотків, що буду агентом. Поки що хочу врятувати хлопця, бо від цього всього може голова обертом піти. Футбол, футбол і тільки футбол.


Menu Title