Сюрреалізм “Баварії” у Львові

16 Лют, 2015|22:05
TwAWVzaHjzs

Чим запам’ятався перший день перебування німецького суперклубу у Львові – далі в матеріалі “Брутального Футболу”.

Перше, що варто зазначити – це певну невідповідність у новинах перед матчем і тим, як все відбувалось по графіку. Наприклад, декілька днів тому була розтиражована новина про те, що”Баварія” проведе тренування напередодні гри з “Шахтарем” у Мюнхені і лише потім прибуде безпосередньо на матч. Ця безглузда новина, як бачимо, сьогодні не справдилась, і “Баварія” прибула у столицю Галичини в повному складі, як і вимагає того адекватність ситуації.

TwAWVzaHjzs

Зустріч львівська кузьма провела на рівні, чим баварці залишились вкрай задоволені. Зіваки фоткали усіх і усе, що пов’язано з “Баварією”. Особливо котувались фоторафії на тлі автобуса клубу. Не обійшлось без місцевих глорів “Баєрна”.

CHRum05DThA

Для Томаса Мюллера це ситуація також нереальним.

“Для того, щоб зіграти свій домашній матч,” Шахтарю “доведеться їхати до Львова. Це дивно. Мені така ситуація здається сюрреалістичною

В цілому ж мюнхенці здорово відгукувались про українських чемпіонів. А Роберт Лєвандовський, який наразі не виблискує у “Баварії” і пам’ятає, як його колись хотіли отримати донеччани, назвав “Шахтар” “топ-клубом”:

“Шахтар” - топ-команда. У її складі є дуже хороші гравці. Ми повинні бути обережні, це Ліга Чемпіонів!”

Футбольний бум у Львові, пов’язаний із приїздом чемпіона Німеччини чимось нагадав часи Євро-2012. Ймовірно, колись матч “Шахтаря” і “Баварії” також згадуватиметься з ностальгією. Тож хочеться clomid over the internet. побачити завтра рівний матч, який подарує багато позитивних емоцій і залишиться у нашій пам’яті назавжди.


  • http://vk.com/id170958180 Евгений Котиков

    Глоры? Спасибо, поржал. У вас там мейнстрим всех глорами называть? Не то чтобы меня сильно интересовало чужое мнение, просто свои мысли нужно высказывать культурно, а я тоже могу швырнуть в автора небезизвестным ‘школоло’. При чем делаю это открыто, ни от кого не прячась, в отличии от автора. Глянешь завтра в фан-сектор Бавари, вот там эти самые глоры будут давать жару, вместе с немецкими коллегами.

Menu Title