Срна: Я вірю у свою команду! Ми граємо для Донецька!

2 Чер, 2015|13:38
239634__max_news

Капітан “Шахтаря” Даріо Срна напередодні фіналу Кубку cialis 80 mg price. України проти “Динамо” висловив надію, що його клуб зможе виграти трофей, незважаючи на те, що зустріч проходитиме на домашній арені столичного клубу в Києві 4 червня.

 

 

“Динамо” зараз в хорошій формі, у них хороший тренер і футболісти, відмінна атмосфера – вони завоювали чемпіонство, – цитує офіційний сайт “Шахтаря” Срну, – Тому у киян і упевненості більше. Плюс вони виступатимуть при своїх уболівальниках – очікується 70 тисяч чоловік, і практично усі підтримуватимуть столичний клуб. Але в цьому поєдинку нам нічого втрачати. Треба грати добре, відкрито. Я вірю у свою команду, вірю, що “Шахтар” залишився на такому ж високому рівні і зобов’язаний його зберегти.

Також Даріо висловив думку, яку вже аналізував “БФ” зовсім недавно.

Не варто у черговий раз повторювати, що ми усі матчі проводимо поза домом. Інакше уболівальники почнуть думати, що це наше алібі.Так, ситуація така, яка є. Але найважливіше – щоб фанати розуміли: ми граємо у футбол для них, для Донбасу, для Донецька, для усіх уболівальників “Шахтаря”! Звичайно, все було б по-іншому, якби фінал Кубку проводився, наприклад, в Полтаві або у Львові – на нейтральному полі.

Нагадаємо, що “БФ” проводить конкурс, в якому розігрується 3 квитки на цей матч. Поспішіть!


Menu Title