Срна: Я вірю у свою команду! Ми граємо для Донецька!

2 Чер, 2015|13:38
239634__max_news

Капітан “Шахтаря” Даріо Срна напередодні фіналу Кубку України проти “Динамо” висловив надію, що його клуб зможе виграти трофей, незважаючи на те, що зустріч проходитиме на домашній арені столичного клубу в Києві 4 червня.

 

 

“Динамо” зараз в хорошій формі, у них хороший тренер і футболісти, відмінна атмосфера – вони завоювали чемпіонство, – цитує офіційний сайт “Шахтаря” Срну, – Тому у киян і упевненості більше. Плюс вони виступатимуть при своїх уболівальниках – очікується 70 тисяч чоловік, і практично усі підтримуватимуть столичний клуб. Але в цьому поєдинку нам нічого втрачати. Треба грати добре, відкрито. Я вірю у свою команду, вірю, що “Шахтар” залишився на такому ж високому рівні і зобов’язаний його зберегти.

Також Даріо висловив думку, яку вже аналізував “БФ” зовсім недавно.

Не варто у черговий раз повторювати, що ми усі матчі проводимо поза домом. Інакше уболівальники почнуть думати, що це наше алібі.Так, ситуація така, яка є. Але найважливіше – щоб фанати розуміли: ми граємо у футбол для них, для Донбасу, для Донецька, для усіх уболівальників “Шахтаря”! Звичайно, все було б по-іншому, якби фінал Кубку проводився, наприклад, в Полтаві або у Львові – на нейтральному полі.

Нагадаємо, що “БФ” проводить конкурс, в якому розігрується 3 квитки на цей матч. Поспішіть!


Menu Title